Wolves Summit to konferencja, na której twój biznes może się rozwinąć.

Podczas naszych wydarzeń uczestnicy odbyli 14303 spotkania 1:1, które mogli zaplanować przed rozpoczęciem konferencji. Stworzyliśmy efektywną formułę 15-minutowych spotkań przy wykorzystaniu narzędzi ułatwiających uczestnikom ustawianie spotkań z właściwymi osobami.

Opinie wybranych uczestników

Najważniejszym i najbardziej unikalnym elementem były spotkania 1:1. Jeśli przeliczyć koszt na jedno spotkanie, to jest to najlepsze wykorzystanie pieniędzy, jakie można znaleźć.
Eliav Alaluf, Founding Partner, Follow[the]Seed
Jestem bardzo podekscytowana konferencja, to był dla nas produktywny czas. Mieliśmy 38 spotkań i już zrobiliśmy miejsce w kalendarzu na kolejny Wolves Summit. Dziękuję za tak wspaniałe miejsce i zorganizowanie wydarzenia światowej klasy.Z niecierpliwością oczekuję kolejnego spotkania.
Yuliya Kondratyuk - Business Development Director, Proffstore

Dedykowane miejsca spotkań

Zaplanuj i odbądź 15-minutowe spotkania przy wyznaczonych stolikach. Przygotowujemy 3 strefy, ponad 1200m2 powierzchni do prowadzenia rozmów 1:1.

Posłuchaj

Narzędzie matchmakingowe

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby umówić spotkania z osobami, które są dopasowane do ciebie pod względem tagów i preferencji. Zapełnij kalendarz, zanim jeszcze pojawisz się na konferencji.

Posłuchaj

Strefa VIP

Specjalna strefa VIP do networkingu. Tylko inwestorzy, executives i przedstawiciele korporacji mają do niej dostęp. Ułatwia to spotkanie odpowiednich ludzi.

Wieczorne wydarzenia networkingowe

Dołącz do imprez networkingowych dla wszystkich uczestników i tylko dla VIP. Spotkaj się z innymi w przyjaznych i mniej formalnych okolicznościach.

Wieczorne wydarzenie dla inwestorów

9 kwietnia dołącz do wydarzenia dla aniołów biznesu, VC i inwestorów instytucjonalnych. Wstęp tylko z zaproszeniem.

Pobierz Investors & Partners Book, w którym znajdują się wybrani inwestorzy i partnerzy obecni podczas trzeciej edycji Wolves Summit.

UCZESTNICY O WOLVES SUMMIT

Spotkania 1:1 w liczbach

Kluczem do sukcesu jest podjęcie współpracy z odpowiednimi dla Twojego biznesu osobami – poznaj je podczas Wolves Summit.
Odbądź spotkania 1:1 ze startupami, inwestorami i executives.

 • 482 Pierwsza edycja
  Kwiecień 2015
 • 1832 Druga edycja
  Październik 2015
 • 3028 Trzecia edycja
  Kwiecień 2016
 • 3072 Czwarta edycja
  Październik 2016
 • 3472 Piąta edycja
  Marzec 2017
 • 2417 Szósta edycja (CEE Leaders)
  Październik 2017
 • +4000 Siódma edycja
  Kwiecień 2018