Matchmaking Tool

Narzędzie stworzone do aktywnego i ściśle dopasowanego networkingu. Ustal swoje zainteresowania oraz preferencje i stwórz harmonogram wartościowych dla Ciebie spotkań. Umów się ze startupami, inwestorami oraz wyższym kierownictwem korporacji. Użyj filtrów by spotkać się z osobami, na których naprawdę Ci zależy. Dotrzyj do wąskiego grona osób z korporacji, startupów i inwestorów z Wolves Summit.

Posłuchaj

Speed Dates

Przemycamy formę szybkich randek do biznesu! Weź udział w indywidualnych spotkaniach 1:1 pomiędzy startupami i inwestorami. Spotkaj się tylko z inwestorami, dzięki którym masz szansę na pozyskanie inwestycji lub startupami, w które będziesz chciał zainwestować. Dzięki szybkim spotkaniom, jesteś w stanie rozwinąć liczbę swoich kontaktów w niebywale krótkim czasie.

Posłuchaj

Dedykowane miejsca spotkań

Networking w specjalnie wyznaczonych obszarach, które zostały przygotowane dla Ciebie oraz osób, z którymi chcesz nawiązać kontakt. Znacząco ułatwia to komunikację oraz odnalezienie innych uczestników na wydarzeniu.

Posłuchaj

Wieczorne wydarzenia networkingowe

Weź udział w nocnych imprezach zorganizowanych dla wszystkich uczestników Wolves Summit lub wyłącznie dla inwestorów i kierownictwa korporacyjnego. Znajdź temat do rozmowy z ludźmi w luźnej i swobodnej atmosferze. Przecież po pracy, także czasem rozmawiamy o pracy :)

Pobierz Investors & Partners Book, w którym znajdują się wybrani inwestorzy i partnerzy obecni podczas trzeciej edycji Wolves Summit.

Spotkania 1:1 w liczbach

Kluczem do sukcesu jest podjęcie współpracy z odpowiednimi dla Twojego biznesu osobami – poznaj je podczas Wolves Summit.
Odbądź spotkania 1:1 ze startupami, inwestorami i executives.

 • 482 Pierwsza edycja
  Kwiecień 2015
 • 1832 Druga edycja
  Październik 2015
 • 3028 Trzecia edycja
  Kwiecień 2016
 • 3072 Czwarta edycja
  Październik 2016
 • 3472 Piąta edycja
  Marzec 2017
 • +2500 Szósta edycja
  Październik 2017