Poznaj Wolves Summit

Wolves Summit to konferencja skierowana nie tylko do startupów, ale także inwestorów, przedsiębiorców czy przedstawicieli korporacji i sektora MŚP. Naszym celem jest stworzenie możliwości rozwoju dla wschodzących firm oraz zaznajomienie ich ze środowiskiem inwestorskim. Zaczęliśmy w Gdyni. Dzisiaj spotykamy się w Warszawie podczas dwóch dni konferencji. Dajemy młodym firmom możliwość zaprezentowania swojego pomysłu. Na Wolves Summit teoria spotyka się z praktyką. Oprócz części merytorycznej, na każdego czekają zróżnicowane aktywności networkingowe.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oraz narzędzi matchmakingowych, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci możliwość dotarcia do wąskiego grona potencjalnych partnerów biznesowych. Podczas konferencji spotkasz wielu wybitnych specjalistów, którzy poprzez nawiązane relacje, przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu.

Wraz z szóstą edycją nadchodzi czas, aby region Europy Środkowo-Wschodniej zebrał się i pracował razem. Zapraszamy najlepsze startupy, przedstawicieli firm i inwestorów z regionu CEE oraz tych, którzy chcą zapoznać się z liderami CEE.