Inwestorzy

Jakie są główne korzyści z uczestnictwa jako inwestor?

Wolves Summit to konferencja skupiona na networkingu oraz indywidualnie zorganizowanych spotkaniach. Podczas ostatniej edycji, za sprawą przydatnych narzędzi matchmakingowych (łączenie uczestników zgodnie z ich preferencjami), zaaranżowaliśmy 3472 spotkania 1:1.

Jako inwestor otrzymujesz dostęp do:

  • - 200 wyselekcjonowanych startupów i 50 scaleupów wraz z ich szczegółowymi danymi

  • - aktywności networkingowych, które pozwolą na zapoznanie się z innymi inwestorami, przedstawicielami korporacji i startupami oraz podzielenie się swoim doświadczeniem

  • - Speed Dates - 15-minutowe spotkania ze startupami, które są wybrane zgodnie z Twoimi preferencjami

  • - narzędzia matchmakingowego, które pozwoli Ci na umówienie spotkań ze startupami, przedstawicielami korporacji, przedsiębiorcami oraz innymi inwestorami jeszcze przed rozpoczęciem konferencji - pomoże Ci to zoptymalizować swój czas podczas konferencji

  • - 2 dni konferencji wliczając wieczorne spotkania oraz imprezę dla VIPów

Jakie rodzaje startupów znajdę na Wolves Summit?

Na konferencję przyjeżdżają zarówno startupy z Europy, jak i spoza niej (także z USA, Kanady, Australii, czy z Izraela). Są na różnym etapie rozwoju, część jest na etapie wzrostu lub generuje już zyski. Reprezentują 9 różnych branż. Podczas 6. edycji Wolves Summit skupia się na startupach z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Jakie państwa biorą obecnie udział w konferencji?

Konferencja utrzymana jest w konwencji międzynarodowej ze szczególnym uwzględnieniem Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas ostatniej, marcowej edycji, gościliśmy u siebie reprezentantów z ponad 50 krajów. Startupy pochodzą głównie z Europy.

Jaki jest czas trwania konferencji?

Konferencja trwa dwa dni. Zaczyna się 10 października. Odbywają się wtedy półfinały konkursu the Great Pitch, prelekcje oraz spotkania 1:1, które zostały wcześniej przez Ciebie zaplanowane. Wieczorami odbywają się wydarzenia takie jak VIP Party oraz Networking Party.

CZYM JEST THE GREAT PITCH?

The Great Pitch to konkurs pitchowania dla 35 wybranych startupów oraz 7 scaleupów.

Czy mogę to przegapić?

Zdecydowanie nie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy inwestor wyniósł z konferencji jak najwięcej korzyści. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście, aby zapewnić najwyższą jakość konferencji Wolves Summit.